Malá, Mimoň III
Pokud hledáte nemovitost pro svůj podnikatelský zájem, možná vás zaujme tento dvojdům v Mimoni.
Nemovitost disponuje celkovou rozlohou cca 880 m2 a je vhodná k vybudování komerčního prostoru – provozovny nebo k přebudování na bytový dům. Na celkem 2 plnohodnotných patrech a v podkroví se nabízí potenciál k vytvoření několika bytových jednotek.
Dům je plně zasíťovaný, k dispozici je zde voda z řadu, plyn a elektřina, je napojen na veřejnou kanalizaci.
Nemovitost je ve stavu před kompletní rekonstrukcí a nový majitel si ji tak bude moci přetvořit k obrazu svému a přesně pro svůj záměr.
Současný majitel vlastní okolo této nemovitosti několik pozemků a je možné se s ním domluvit na odkupu jakékoliv části těchto pozemků.
Mimoň se nachází v okrese Česká Lípa v Libereckém kraji, přibližně 25 km od Liberce a 13 km od České Lípy.
Dopravní dostupnost: silnice II/268 a II/270, železniční spojení s Českou Lípou a Libercem. Město je od Prahy vzdálené cca 92 km.
Občanská vybavenost: základní a mateřská škola, obchody, zdravotnické zařízení, sportovní areály, restaurace.
Pro více informací kontaktujte tým MAHOON.
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Jan Blažek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje činžovních domů v Mimoni?