U kruhovky, Praha 6 - Suchdol
Kompletní nabídku tohoto prodeje naleznete na webových stránkách nemovitosti
👉https://www.lenkakozlikova.cz/prodej-byt-suchdol/
Hledáte krásné bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou, ale zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy? Tento kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk s balkonem a dvěma sklepy v prestižní čtvrti Praha 6 – Suchdol splní vaše požadavky na komfort, prostor a skvělou investiční příležitost.
✨ Proč právě tento byt? ✨
🟢 60 m² – prostorné a vzdušné uspořádání
🟢 Kompletní rekonstrukce v roce 2017 – změna dispozice, nové rozvody elektřiny (měď, původně hliník), plynu a vody
🟢 Světlý a slunný interiér s výhledem do zeleně 🌳☀️
🟢 Francouzské okno v ložnici – více světla a vzdušnosti
🟢 Samostatná ložnice orientovaná na východ – příjemné ranní slunce
🟢 Obývací pokoj s kuchyňským barem orientovaný na západ – odpolední sluneční paprsky ☀️
🟢 Balkon po renovaci – ideální místo pro ranní kávu ☕
🟢 2 prostorné sklepy – dostatek úložného prostoru
🟢 Cihlový dům po zateplení – nízké náklady na bydlení
🟢 Skvělá energetická náročnost (PENB C) – šetří vaši peněženku ⚡️🪫💡
Hledáte krásné bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou, ale zároveň s výbornou dostupností do centra Prahy?
Tento kompletně zrekonstruovaný byt 2+kk s balkonem a dvěma sklepy v prestižní čtvrti Praha 6 – Suchdol splní vaše požadavky na komfort, prostor a skvělou investiční příležitost.
Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu, který prošel kompletním zateplením a renovací balkonů.
Interiér je v perfektním stavu – masivní parkety po renovaci dodávají bytu teplou a útulnou atmosféru.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem je díky elegantnímu baru nejen praktický, ale i skvěle řešený pro setkávání s rodinou či přáteli.
Ložnice je orientována na východ, což zajišťuje krásné ranní světlo, zatímco obývací pokoj a kuchyň na západ, díky čemuž je zde slunečno i v odpoledních hodinách.
📍 Lokalita s perfektní dopravní dostupností
Velkým bonusem je rychlé spojení do centra – autobusová zastávka je hned u domu, přičemž na metro A – Dejvická se dostanete během sedmi zastávek. Do samotného srdce Prahy to máte jen pár minut.
🌿 Příroda, sport a pohodový životní styl
Suchdol je vyhlášený svou přírodní scenérií, cyklostezkami a blízkostí k rekreačním oblastem jako Tiché údolí, Divoká Šárka nebo Kozí hřbety.
V pěší vzdálenosti najdete Českou zemědělskou univerzitu, díky čemuž je byt skvělou investiční příležitostí pro pronájem studentům.
V okolí nechybí obchody, restaurace, sportoviště ani veškerá občanská vybavenost.
Zaujal vás tento byt? Nečekejte, než vám ho někdo vyfoukne! Zavolejte mi a domluvte si prohlídku ještě dnes. 📞🏡 7️⃣3️⃣0️⃣ 1️⃣4️⃣7️⃣ 0️⃣7️⃣7️⃣
Revoluční 1403/28, Praha 1
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Mgr. Lenka Kozlíková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 6?