Plzeň
Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 903 m2 v Plzeňské části 10 - Lhota. Pozemek 250 m od autobusové zastávky MHD č.26 a 42, dále linkový autobus 566 směr Dobřany. Lhotu obsluhuje i noční linka N4. Lhota disponuje základní občanskou vybaveností jakou je obchod s potravinami, mateřská školka, hospůdka, restaurace, fotbalové hřiště, Z-BOX, ÚMO s knihovnou. Lhota prochází procesem Odkanalizování Lhoty, kterého se týká i námi nabízená stavební parcela - momentálně připravovaná a projektovaná oblast Lhoty.
Důležitým parametrem našeho pozemku je již hotová a zkolaudovaná 32 metrů hluboká studna - tento prvek se v poslední době ukazuje jako podmínka k získání hypotéčního úvěru. Lhota napojena na městský vodovod - momentálně stop stav připojování.
Pozemek připojen k elektrické síti - elektřina zavedena do elektrického sloupku na hranici pozemku.
Na hranici pozemku též plynová přípojka - není vyvedeno do pilíře.
Dle územního plánu je možné zastavět RD s 25 % plochy pozemku(150 m2 +- 20 m2), a to s jedním přízemím a obytným podkrovím. Tvar střechy není předepsán. Jinak standardní regulace.
Link na regulativ zóny Lhota.
https://cloud.plzen.eu/index.php/s/T6GZm8Q2EdtQGep?dir=undefined and path=%252FUzemni_studie_UP_Plzen%252F%C3%9AMO%2520Plze%C5%88%252010%2520-%2520Lhota%252FPlze%C5%88%2520-%2520Lhota and openfile=647674
S financováním Vám bude nápomocen finanční specialista Swisslife Select Finance.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Pavel Brůha
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Plzni?