Orlík nad Vltavou
Výkup a prodej starého nábytku
Zcela ojedinělá příležitost koupě chaty s výhledem přímo na Orlickou přehradu, navíc s výbornou polohou, která poskytuje jejím uživatelům 100% soukromí a klid bez toho, aby se zde cítili odtrženi od civilizace. Jedná se o nemovitost, jejíž obdoba se dostane do veřejné nabídky možná jednou za generaci.
Stavba je v osobním vlastnictví a nachází se na pronajatém pozemku se zákonným předkupním právem ve prospěch vlastníka této stavby. Nájemní smlouva je na dobu neurčitou s ročním nájemným ve výši cca 2 000 Kč.
Jedná se o dvoupodlažní objekt se zděným prvním podlažím a druhým podlažím z masivní dřevěné konstrukce. Veškeré prvky zděné i dřevěné konstrukce jsou ve vynikajícím technickém stavu a nejsou zde potřeba žádné akutní opravy. Stavba byla totiž provedena způsobem, který jí zajišťuje dlouhou životnost i při vynaložení minimálního úsilí na její údržbu.
V 1. NP se nachází místnost vhodná např. pro skladování nářadí, nebo může fungovat i jako společenská místnost, třeba s ping pongovým stolem. Dále se zde nachází zádveří a obytná místnost, kde se mohou komfortně vyspat dvě osoby.
Do 2. NP se dostaneme samostatným hlavním vstupem a najdeme v něm zádveří, toaletu, pokoj pro přespání dvou osob a hlavní obytnou místnost s kuchyňským koutem a vstupem na terasu s fantastickým výhledem, který vás nikdy neomrzí.
Elektřina je v chatě řešena fotovoltaickým systémem 230 V bez napojení na veřejnou síť, s možností navýšení jeho výkonu. Voda do objektu přivedena není, ale od vlastníka pozemku je vydáno povolení pro vybudování vlastní studny. Aktuálně je zde využívána kombinace odběru, dešťové vody pro užitkovou vodu a pitné vody formou barelů ve fontáně. Vzhledem k tomu, že si osobním automobilem zajedete až k chatě, je zásobování pitnou vodou naprosto komfortní. Odpadní voda je řešena jímkou. Vytápění zajišťují krbová kamna. Objekt má velmi dobré tepelněizolační vlastnosti a poskytuje tepelný komfort jak v horkých letních dnech, tak i v chladnějších měsících.
Z Prahy jste zde za 35 minut pohodlné jízdy po nově dokončené dálnici.
Budu se těšit na setkání s vámi.
Vinařská 1015/4, Ústí nad Labem
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Marek Filipovský - certifikovaný obchodník s nemovitostmi
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Orlíku nad Vltavou?