Pod Břízami, Chomutov
Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o dispozici 3+1, nacházející se v ulici Pod Břízami v Chomutově. Byt o celkové ploše 61 m2 je situován v sedmém patře zrevitalizovaného domu.
Byt disponuje prostornou vstupní chodbou, zděným koupelnovým jádrem, třemi pokoji a kuchyní s jídelním koutem. V bytě proběhly následující úpravy: nové štukové omítky v celém bytě, snížené stropy s LED osvětlením v chodbě, kuchyni a koupelně. Koupelnové jádro je zděné a obložené keramickými obklady. Podlahy pokrývá kvalitní laminátová podlaha a lesklá keramická dlažba. Velkou předností bytu je prostorná zasklená lodžie, která nabízí možnost příjemného odpočinku.
Dům je kompletně revitalizovaný, disponuje moderním EURO výtahem, zateplením včetně nové fasády, vstupními dveřmi na čip a k bytu náleží také sklepní kóje. V domě je k dispozici i kočárkárna a je zajištěn pravidelný úklid společných prostor.
Byt se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností – v pěší vzdálenosti najdete mateřskou a základní školu, obchody, zdravotní středisko s lékárnou, restaurace a další služby. Pro milovníky přírody a sportu je v okolí les, Jirkovská přehrada a Zámek Červený Hrádek.
Pokud hledáte klidné bydlení pro svou rodinu, neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku tohoto bytu.
Salvátorská 931/8, Praha 1
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 63 lidí
Bc. Eva Gabrielová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Chomutově?