Lipno nad Vltavou
Výkup a prodej starého nábytku
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebo prodeji luxusní mezonetový apartmán (88 m²) na nejlepším místě v Lipně nad Vltavou – přímo u vody, vedle pláže a Molo Lipno. Apartmán prošel kompletní rekonstrukcí za 2 mil. Kč a je plně vybaven.
V dolním patře se nachází obývací část s oddělenou kuchyní (včetně pračky a kávovaru Dé Longhi), WC a terasa (4 m²). V horním patře jsou dvě ložnice a koupelna se sprchovým koutem, WC a bidetem.
Vytápění je řešeno vlastním dálkově ovládaným plynovým topením, doplněným klimatizací s funkcí chlazení i topení. K dispozici je kolárna a soukromé parkování za závorou.
Apartmán nabízí jedinečnou polohu s přímým kontaktem s vodou a snadnou dostupností všech aktivit v okolí. Cena 29 000 Kč/měsíc včetně služeb a elektřiny.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat!
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 15 lidí
Bc. Robin Heidenreich
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+1 v Lipně nad Vltavou?