Zátiší, Plzeň, Skvrňany
Exkluzivní možnost skladových, výrobních a obchodních prostor k pronájmu v nově vznikajícím CTP PARKU PLZEŇ KASÁRNY - ZÁTIŠÍ.
Velikost jednotek - na revitalizovaném území se staví celkem tři budovy, ve kterých bude k dispozici od 90 m2 až po 12.000 m2 komerčních prostor.
CTWorkshop (od 90 m2) – lehce industriální prostor připravený pro jakýkoliv typ podnikání, jako jsou např. start-upy, testovací centra, galerie a další.
CTSpace (od 3.500 m2) – nejmodernější energeticky úsporné prostory pro výrobu a v globálním měřítku.
CTBox (od 300 m2) – jedinečné řešení pro malé a střední podniky. Jedná se o variabilní jednotky, které lze přizpůsobit pro různé účely, ať už se jedná o výrobu, laboratoř, showroom nebo maloobchod.
Časování projektu:
- viz. nastínění v obrázkách inzerátu
Technická specifikace:
- docky pro kamiony a přímé vjezdy
- světlá výška 7-10 m
- nosnost podlah 7 t/m2, bezprašná
- LED osvětlení
- parkovací plochy u budovy
- možnost úprav na míru dle požadavků klienta
- sprinklery
Cena v závislosti na velikosti jednotky a délce NS. Vždy k jednání.
Rádi poskytneme více informací na vyžádání. Kontaktujte nás pro sjednání prohlídky. Neplatíte provizi.
Pomůžeme Vám při jednáních o nájemních podmínkách i nájemní smlouvě.
Korunní 810/104, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Vojtěch Kaluža
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Plzni?