Máchova, Plzeň, Jižní Předměstí
K pronájmu nabízíme moderní a světlý byt 2KK, který se nachází v 5. patře domu s výtahem. Dispozice bytu je promyšlená a poskytuje maximální komfort – při vstupu do bytu vás přivítá prostorná předsíň s dostatkem úložného prostoru.
Obývací část je propojená s kuchyňským koutem, který je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči, a nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i jídelní zónu.
Samostatná ložnice poskytuje klidné a útulné místo pro odpočinek. Velkou výhodou bytu je balkon přístupný z obou místností, který je přepažený pro větší soukromí.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC je samostatné. K bytu náleží také vlastní parkovací stání, což zajišťuje pohodlí a bezproblémové parkování. Dům se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, skvělou dopravní dostupností a příjemným okolím.
Nájem je ve výši 20 000,-, zálohy na služby ve výši 2 500,-, elektřinu si nájemce převádí na sebe.
Vratná kauce je ve výši jednoho nájmu.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Plzni?