Slovenského národního povstání, Havířov, Šumbark
Hledáte ideální prostor pro vaše podnikání, který by jste si sami přizpůsobili svým představám? Nechte se oslnit naším komerčním prostorem na ulici SNP, který čeká na vaše úpravy.
Nabízíme k pronájmu jedinečný komerční prostor s přímým vstupem, který se pyšní vynikající dopravní dostupností a pohodlným parkováním. Vaši klienti i zaměstnanci ocení blízkost zastávek MHD, která zajišťuje snadný přístup do vašeho nového sídla.
Co nabízíme:
Prostor je před kompletní opravou včetně elektroinstalace. Znamená to, že si jej můžete připravit podle svých vizí a svým potřebám. Vaši investici zvýhodníme výší nájmu.
Vhodné pro provozování baru, menší restaurace, ale i pro kancelářské využití, sídlo firmy nebo poskytování služeb (nehtová modeláž, kosmetika, masáže apod.)
Sociální zázemí včetně studené a teplé vody, topení.
Možnost dodávky elektrické energie formou přímého smluvního vztahu dle vlastního výběru.
Tento prostor nyní čeká na vás a vaše podnikání!
Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo domluvení prohlídky! Tento komerční prostor může být právě tím pravým místem pro rozvoj vaší firmy.
Využijte jedinečné příležitosti – váš nový začátek začíná zde!
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Miroslav Zmuda
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu kanceláří v Havířově?