Dobrovského, Říčany
Dům, který vypráví příběh – dům v Říčanech u Prahy.
Jsou místa, kde se cítíte doma hned při prvním kroku za branku. Dům, který vám chceme představit, je přesně takový. Stojí v klidné části Říčan u Prahy, jen pár minut chůze od přírody, a přitom kousek od centra města. Dům, který byl po léta láskyplně opečováván a teď čeká na další kapitolu – možná právě tu vaši.
Tento dvougenerační rodinný dům nabízí vše, co si může rodina přát. Zahradu, kde kvetou vzpomínky, bazén, který v létě zachytí dětský smích, garáž, dílnu i samostatný přístavek, který čeká na nové využití – ať už jako letní kuchyně, ateliér nebo třeba místo pro hosty.
Dům prošel důležitými rekonstrukcemi – nová střecha se zateplením, plastová okna s trojskly, elektroinstalace v přízemí a nové rozvody vody. Vytápění zajišťuje spolehlivý litinový plynový kotel. Celý dům je podsklepený a má i půdní prostor – tedy další možnosti do budoucna.
Dispozice vás mile překvapí:
v přízemí se nachází samostatná bytová jednotka 2+1 – kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, předsíň, chodba, komora a další samostatné WC.
V horním patře je druhá jednotka: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se šatnou, menší pokoj a koupelna s WC. Dispozice se domu se dá ale předělat k potřebám každého a je možné z něj tak vybudovat nový domov pro jednu rodinu.
A když vyjdete ven, dýchne na vás klid. Zahrada má ideální velikost – dost místa pro radost, ale žádná přehnaná starost. Oplocený bazén nabízí soukromí i bezpečí, a příjemné zákoutí kolem přístavku vybízí k letním večerům s přáteli.
Říčany – město, kde se žije nejlépe v Česku (podle indexu kvality života 2018–2023) – nabízí kompletní občanskou vybavenost, školky, školy, sportoviště, restaurace i přírodu v dochozí vzdálenosti. Pravidelné farmářské trhy na náměstí a přímé vlakové spojení do Prahy (nebo autem za 15 minut) dělají z tohoto místa ideální kompromis mezi klidem a dostupností.
Základní informace:
• Pozemek: 720 m²
• Zastavěná plocha: 276 m²
• Užitná plocha domu: 150 m²
• Zahrada: 444 m²
Hledáte místo, kde začít novou etapu? Tento dům má duši. Přijďte si ho prohlédnout a zažít jeho atmosféru na vlastní kůži.
Těšíme se na vás.
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Mgr. Veronika Vágner
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Říčanech (okr. Praha-východ)?